Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Sanok
    (38-500)

Praca na stanowisku Sekretarz Szkoły

Sanok

, Centrum Kształcenia TORUS

Sekretarz Szkoły
Sanok

Opis stanowiska

Centrum Kształcenia TORUS w Sanoku poszukuje kandydatów na stanowisko: SEKRETARZ SZKOŁY.

Jeżeli jesteś ambitną, pełną optymizmu i chętną do pracy osobą prześlij do nas swoje CV.

Wymagania

-Prawo jazdy kat. B
-Asertywność w kontaktach z klientami
-Komunikatywność oraz kultura osobista
-Podstawowa znajomość obsługi komputera
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, siła przebicia
-Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

-pracę w młodym zespole
-motywujące wynagrodzenie
-stabilną prace w rozwijającej się firmie
-zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją