Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Zamość
    (05-155)

Praca na stanowisku Pomoc kuchenna

Zamość

, Efez Polska Sp. z o.o.

Pomoc kuchenna
Zamość

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma EFEZ POLSKA SP. Z O.O. rozwijająca na polskim rynku sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: ZAMOŚĆ
Nr ref: pomockuchenna/zamość/efez
Opis stanowiska:
• Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami
• Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej
• Aktualna książeczka sanepidu
• Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Oferujemy

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• stabilne zatrudnienie
• elastyczne godziny pracy
• motywacyjny system wynagrodzenia
• możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
• pakiet szkoleń branżowych

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)