Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Straszyn
    (83-010)

Praca na stanowisku Specjalista ds. bhp

Straszyn

, Galeon

Specjalista ds. bhp
Straszyn

Opis stanowiska

GALEON - PRODUCENT LUKSUSOWYCH JACHTÓW MOTOROWYCH, LIDER BRANŻY JACHTOWEJ W POLSCE W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. BHP

Miejsce pracy: Wiślinka (pow. gdański)

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:

• organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych BHP,

• nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż.,

• Kontrolowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP i ppoż. w firmie,

• podnoszenie poziomu wiedzy pracowników z zakresu przepisów i dobrych praktyk BHP,

• przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją BHP i ppoż.,

• ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie rejestrów wypadków,

• przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu firmy.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (w zakresie BHP)

• doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

• praktyczna wiedza z zakresu przepisów BHP i przepisów dotyczących spraw przeciwpożarowych,

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• zatrudnienie w formie umowy o pracę,

• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

• pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem w swojej branży