Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Przyjaźń
    (83-331)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy

Przyjaźń

, NORDPRIM

Przedstawiciel handlowy
Przyjaźń

Opis stanowiska

Producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i ALU w systemie SCHUCO poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy- Okna PVC i Aluminium

Miejsce pracy: Przyjaźń( okolice Żukowa)

Obowiązki:
• poszukiwanie kontaktów
• negocjacje handlowe i sprzedaż produkowanych wyrobów
• prowadzenie klientów
• doradztwo techniczne

Wymagania

• samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu nowych klientów (odbiorców)
• łatwość nawiązywania kontaktów,
• pewność siebie, konsekwencja w działaniu
• mile widziane doświadczenie w branży
• kultura osobista i samodyscyplina pracy
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy

• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
• prowizję za efektywność
• niezbędne narzędzia pracy