Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku MAGAZYNIER

Gdańsk

, Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.

MAGAZYNIER
Gdańsk

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

prawidłowy załadunek i rozładunek szalunków stropowych i ściennych oraz innego sprzętu na samochody dostawcze (m.in. bandowanie, streczowanie, spinanie pasami)
przyjmowanie ilościowe i jakościowe sprzętu
rozwożenie i sztaplowanie sprzętu
nauka w zakresie wynajmowanego sprzętu
obsługa wózka widłowego
współpraca ze strefą warsztatowo-naprawczą

Wymagania

doświadczenie w pracy na magazynie lub na budowie przy szalowaniu
uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie w ich obsłudze mile widziane
prawo jazdy kat B
mile widziane doświadczenie, bądź minimalna wiedza o szalunkach
dyspozycyjność w godzinach popołudniowych
sprawność fizyczna
uczciwość i rzetelność przy załadunkach i rozładunkach
Motywacja i chęci do pracy pomimo występujących niekorzystnych warunków atmosferycznych
Umiejętność pracy w zespole
uczciwość, sumienność

Oferujemy

pracę w młodym zespole,
stabilne zatrudnienie,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.