Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Pracownik Biurowy

Gdynia

, White Wood Nieruchomości

Pracownik Biurowy
Gdynia

Opis stanowiska

Poszukuje do zespołu: Pracownika biurowego

Na kanwie naszego wspólnego, ponad 25 letniego doświadczenia tworzymy nową markę na rynku nieruchomości. Chcemy wprowadzić na rynek nieruchomości nową jakość w każdym aspekcie naszej pracy. Ważna dla nas jest etyka, wysoki poziom obsługi oraz zasady Fair Play.

Zależy nam na osobach, które reprezentują sobą poziom i kulturę osobistą. Nie wymagamy doświadczenia, bowiem dzielimy się naszą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Dla nas ważny jest człowiek, jego ambicje i jego zaangażowanie.

Wsparcie biura w segmencie Najmu dobowego
Kontrola nad rezerwacjami
Nadzór nad umowami

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub status studenta
Biegła obsługa pakietu Office oraz urządzeń biurowych
Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Rzetelność, dokładność, terminowość
Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Prawojazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie dodatkowa znajomość j. niemieckiego lub j. rosyjskiego

Oferujemy

Umowę zlecenie
Pracę w przyjaznym Zespole
Szkolenia wprowadzające