Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Montażysta - serwisant

Szczecin

, LOGBIT

Montażysta - serwisant
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Logbit zajmująca się instalacją urządzeń parkingowych poszukuje pracowników na stanowisko montażysta - serwisant.
Praca polega na przygotowaniu, montażu oraz serwisie urządzeń parkingowych u klienta.

Wymagania

Doświadczenie monterskie i elektromonterskie, umiejętność obsługi elektronarzędzi, odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy, zdolności manualne.

Oferujemy

Interesującą pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dalsze doskonalenie umiejętności zawodowych, możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.