Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Szczecin

, IVA 2

Sprzedawca
Szczecin

Opis stanowiska

Firma IVA 2 zatrudni osobę na stanowisko sprzedawcy do punktu usługowego

Opis stanowiska:
-obsługa klientów
-obsługa maszyn i urządzeń kserograficznych

Wymagania

Oczekujemy:
-znajomości obsługi komputera, podstawy obsługi programu Word
-wykształcenia min. średniego
-wysokiej kultury osobistej
-chęci nauki i doskonalenia zawodowego

Oferujemy

-szkolenia i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
-możliwość rozwoju zawodowego
-możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę