Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Zielona Góra

, AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Góry, poszukujemy kandydata na stanowisko

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
/miejsce pracy: Zielonej Góry/woj. lubuskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Efektywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych
• Profesjonalne budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych
• Prowadzenie działań marketingowych zmierzających do pozyskania oraz utrzymania klientów firmy
• Współpraca z innymi działami w firmie zakresie działań handlowo – marketingowych
• Przygotowywanie ofert dla klientów oraz umów handlowych
• Realizowanie handlowej strategii firmy ( analiza krótko i długoterminowa w zakresie planów i perspektyw rynku)
• Budowanie dobrego wizerunku firmy
• Prowadzenie badań rynkowych i benchmarkingowych
• Wprowadzanie nowoczesnych technik sprzedaży i analiz handlowych

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w relacjach biznesowych ( warunek konieczny)
• Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Wysokie umiejętności negocjacyjne
• Zdolności analityczne i organizacyjne
• Wysoka kultura osobista, profesjonalizm i etyka
• Wysoka dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Ciekawą i stałą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku
• Praca w nowoczesnym zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej
• Pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, dodatkowa opieka medyczna