Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Grafik

Szczecin

, ArtgrafAgencja RHU Marchlewicz Artur

Grafik
Szczecin

Opis stanowiska

Agencja Reklamowa Artgraf poszukuje pracownika na stanowisko Grafik.

Opis stanowiska:
- projektowanie i skład komputerowy ulotek, katalogów, banerów, reklam na pojazdach
- współtworzenie stron internetowych w technologi cms
- prowadzenie sklepu internetowego
- tworzenie materiałów reklamowych ( do internetu i druku)

Wymagania

- znajomość programów graficznych Corel, pakiet Adobe
- znajomość html, php, cms - mile widziana
- kreatywność oraz chęć nieustannego rozwoju
- samodzielność i odpowiedzialność
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy

Oferujemy

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV oraz LM przez formularz zgłoszeniowy.

Mile widziane portfolio z przykładowymi pracami.
W temacie prosimy umieścić informację : Grafik

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na aplikacji : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. ( Dz. U nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu ogloszenia.infoludek.pl.