Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Janki
    (05-090)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Janki

, Five o clock

Specjalista ds. sprzedaży
Janki

Opis stanowiska

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.
Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.

Obecnie poszukujemy pracownika
do sklepów w Jankach k. Warszawy
na stanowisko:

Wymagania

profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów
aktywna sprzedaż herbat i kaw w oparciu o zdobytą wiedzę
budowanie pozytywnego wizerunku marki
realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy

umowę o pracę na pół etatu
szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży
możliwość rozwoju zawodowego i awansu
pracę w miłej atmosferze
dostęp do najlepszych kaw i herbat z całego świata