Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Koordynator ds technicznych

Płock

, ORLEN Transport S.A.

Koordynator ds technicznych
Płock

Opis stanowiska

ORLEN Transport SA z siedzibą w Płocku przy ulicy Chemików 7
poszukuje kandydatów na stanowisko :
Koordynator ds. technicznych
Miejsce pracy: Płock

Opis stanowiska:
• zapewnienie terminowej usługi przeglądów i napraw pojazdów w warsztacie wewnętrznym oraz w warsztatach zewnętrznych
• koordynacja bieżących spraw z zakresu eksploatacji pojazdów
• nadzór nad stanem technicznym pojazdów
• nadzór nad kosztami eksploatacji pojazdów

Wymagania

• wykształcenia wyższego technicznego – kierunek: mechanika, spawalnictwo
• doświadczenia z zakresu technologii oraz kontroli jakości napraw pojazdów, w szczególności ciągników siodłowych i cystern
• znajomości budowy i obsługi ciągników siodłowych i cystern
• znajomości przepisów ADR z zakresu eksploatacji, wyposażenia i konstrukcji cystern do przewozu towarów niebezpiecznych
• znajomości przepisów TDT, UDT, GUM

Oferujemy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym