Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Pracownik hurtowni elektrycznej

Toruń

, ACTIO-HR

Pracownik hurtowni elektrycznej
Toruń

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - jednego z największych dystrybutorów elektrotechniki w Polsce, poszukujemy kandydatów do toruńskiego oddziału firmy:

Miejsce Pracy: Toruń

Obowiązki:
 bezpośrednia obsługa klientów w oddziale,
 utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
 przygotowywanie ofert handlowych,
 wstępna windykacja należności,
 pomoc w pracach magazynowych,
 realizowanie polityki handlowej firmy oraz dbałość o wysoki poziom obsługi.

Wymagania

 doświadczenie na stanowisku w branży elektrotechnicznej (hurtownia, sklep, dział elektrotechniczny),
 minimum wykształcenie średnie, mile widziane kierunkowe (elektryka, energetyka, automatyka),
 bardzo dobra znajomość rynku lokalnego,
 umiejętność negocjacji handlowych,
 znajomość programów MS Office
 umiejętność organizowania pracy własnej, pracy w zespole, wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

 wynagrodzenie podstawowe oraz premie sprzedażowe,
 umowa o pracę,
 niezbędne narzędzia pracy,
 atrakcyjny pakiet socjalny (dostosowany do potrzeb pracownika),
 pakiety szkoleń + szkolenia wstępne pomagające w sprawnym wdrożeniu się w działalność firmy,
 przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracą w nowoczesnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV przez formularz zgłoszeniowy w tytule podając nr ref. HET/05/15
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja zatrudnienia nr 10554

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu lento.pl.