Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Brema
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pielęgniarka/pielęgniarz Niemcy

Pielęgniarka/pielęgniarz Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

Recon Consulting Sp. Z o.o. Posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 10623, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Pielęgniarka/pielęgniarz

Miejsce pracy: okolice BREMY Niemcy

Recon Consulting Sp. Z o.o. poszukuje osób z udokumentowanym wykształceniem medycznym do pracy w Prywatnym Domu Opieki dla osób starszych w Niemczech.

Nasz klient oferuje długoterminową umowę o pracę, bezpłatny kurs językowy dla zatrudnionych, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz opiekę nad zatrudnionymi osobami.

Obowiązki:

  • standardowa opieka pielęgnacyjna nad chorymi,
  • wykonywanie opatrunków,
  • zapewnienie warunków do snu, odpoczynku i powrotu do zdrowia,
  • pomoc przy zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych,
  • czuwanie nad samopoczuciem chorego oraz zapewnianie mu wsparcia,
  • informowanie lekarzy o wszelkich nieprawidłowościach i odstępach od normy,
  • podłączanie kroplówek,
  • Proste zabiegi iniekcyjne.

Wymagania

  • Ukończona minimum 3-letnią szkoła medyczna potwierdzoną dyplomem,
  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Stałą i bezpieczną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole pielęgniarek/pielęgniarzy z Polski oraz Niemiec,
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego w trakcie trwania zatrudnienia,
  • Dodatki za pracę w porze nocnej, podczas weekendów oraz za nadgodziny,
  • Pomoc przy zakwaterowaniu w pierwszych miesiącach pracy,
  • Pomoc i wsparcie naszej firmy na każdym etapie zatrudnienia.

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz niemieckim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Recon Consulting Sp. Z o.o  z siedzibą w Chorzowie, ul. Armii Krajowej 81/10 danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."