Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Analityk Biznesowy IT

Zielona Góra

, AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Analityk Biznesowy IT

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko
ANALITYK BIZNESOWY IT
/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. Lubuskie/
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Analiza wymagań dostarczonych przez klientów
• Analiza produktów proponowanych przez klienta
• Udział w projektach na etapie projektowania, tworzenia oraz testowania produktów firmy
• Tworzenie oraz zarządzanie dokumentacją produktów
• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
• Zarządzanie dokumentacją dostarczoną przez klienta
• Projektowanie rozwiązań IT dla klientów zgodnie z listą wymagań, przy współudziale członków innych zespołów
• Odpowiedzialność z a merytoryczną stronę opisu oferty rozwiązania technicznego przekazywanego do klienta
• Przygotowywanie odpowiednich materiałów i prezentacja oferowanych rozwiązań na spotkaniach z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania

• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
• Doświadczenie z zakresu analizy biznesowej IT
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Zdolności analityczne, komunikatywność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
• Umiejętność współpracy i budowania relacji z klientem
• Elastyczność, umiejętność pracy z ludźmi oraz budowania dobrych relacji w zespole projektowym

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Świadczenia socjalne, tj. kursy językowe, ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, wyjazdy na szkolenia i konferencje
• Współpraca z międzynarodowym zespołem działającym na rynkach światowych