Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lipie
    (05-620)

Praca na stanowisku Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

Lipie

, Z.P.S. Jamar Szczepaniak Sp. J

Mechanik Działu Utrzymania Ruchu
Lipie

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:
- Bieżąca konserwacja maszyn i infrastruktury.
- Wykonywanie napraw i remontów maszyn .
- Wykonywanie przezbrojeń i regulacji maszyn

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe
- znajomość bieżących zagadnień związanych z mechaniką oraz wiedza o trendach i kierunkach rozwoju w mechanice
- umiejętność spawania
- umiejętność konserwacji maszyn oraz wymiany łożysk i remontu przekładni.
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy i uporządkowanie, odpowiedzialność
- innowacyjność, pomysłowość
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Umowę o pracę po okresie próbnym,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Pracę w młodym, dynamicznym zespole