Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości

Gdańsk

, Najem24.pl

Doradca ds. Nieruchomości
Gdańsk

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem biura nieruchomości Najem24.pl, prowadzącego działalność między innymi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz administrowania i zarządzania nieruchomościami, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia
Region: województwo pomorskie

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy ds. Nieruchomości będzie odpowiedzialna za:

Doradztwo w zakresie sprzedaży, zakupu, wynajmu lub najmu nieruchomości,
Aktywne pozyskiwanie ofert do własnej bazy nieruchomości,
Budowanie właściwych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami,
Profesjonalną obsługę Klientów popytowych oraz podażowych,
Dokładną analizę potrzeb i możliwości Klientów biura nieruchomości,
Przygotowywanie ofert oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego,
Wykonywanie czynności niezbędnych dla prawidłowej realizacji umów,
Pomoc w negocjacjach handlowych pomiędzy stronami transakcji,
Przestrzeganie zasad prawa oraz etyki zawodowej.

Wymagania

Oczekujemy:

Wysokiej etyki pracy,
Zainteresowania tematyką rynku nieruchomości,
Wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych,
Uczciwości, lojalności oraz rzetelności,
Dynamiki w działaniu,
Motywacji do pracy oraz do osiągania założonych celów.

Oferujemy

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
Możliwość rozwoju oraz realnego awansu w strukturach firmy,
Stałe poszerzanie doświadczenia zawodowego oraz posiadanych umiejętności,
Intensywne wsparcie merytoryczne i marketingowe,
Narzędzia ułatwiające wykonywanie obowiązków (notebook, telefon, aparat cyfrowy),
Elastyczne godziny pracy,
Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
Możliwość uczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego przez formularz zgłoszeniowy.

Jednocześnie uprzejmie prosimy o dopisanie w przesłanych materiałach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez GREDAR Dariusz Greczka z siedzibą w Gdańsku."

Ogłoszenie o pracę zostało pobrane z portalu ogloszenia.trojmiasto.pl.