Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. IT

Białystok

, ADW Logistic

Specjalista ds. IT
Białystok

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należało będzie:
- bieżące wsparcie w obszarze IT dla użytkowników
- zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT
- utrzymanie bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej
- testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze IT

Wymagania

- znajomość platformy wirtualizacji VMware
- znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN/VPN/Wireless
- znajomość systemów operacyjnych z rodziny WINDOWS, LINUX
- praktyczna znajomość obsługi baz danych MSSQL
- znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość zintegrowanego systemu zarządzania ERP COMARCH OPTIMA
- znajomość programowania w językach C#, ASP/.NET
- znajomość innych technologii internetowych, min: HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSL

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
- możliwość rozwoju osobistego,
- miłą atmosferę w pracy

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ADW Logistic Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku.”