Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Kierownik regionalny

Gdynia

, Probet Sp z o.o.

Kierownik regionalny
Gdynia

Opis stanowiska

Firma PROBET w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby z orzeczeniem niepełnosprawności na stanowisko Kierownika Regionalnego.

OBOWIĄZKI:
• Zarządzanie obiektami
• Nadzór nad kierownikami obiektów oraz pracownikami i przebiegiem prac związanych z usługami porządkowymi.

Wymagania

• Wykształcenie Wyższe.
• Orzeczenie o niepełnosprawności .
• Koniecznie doświadczenie w branży usług utrzymania czystości.
• Wysoka znajomość obsługi komputera (Excel, Word);
• Dyspozycyjność .
• Prawo jazdy.
• Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie 4000 netto.
• Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Posiadamy własną flotę samochodów służbowych do dyspozycji oraz zapewniamy niezbędne narzędzia pracy laptop , telefon.
• Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej.