Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku spedytor krajowy/międzynarodowy

Szczecin

, UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

spedytor krajowy/międzynarodowy
Szczecin

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy spedycyjno – transportowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: home office, Szczecin, nr ref. smi/04

Zakres obowiązków:

- Obsługa Klientów oraz budowanie portfela nowych kontrahentów
- Kojarzenie ładunków Klientów z odpowiednimi przewoźnikami
- Współpraca z Klientami w zakresie realizacji zleceń
- Raportowanie do Zarządu firmy

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym
- Własna baza Klientów i przewoźników
- Znajomość giełd transportowych
- Nastawienie na zadania
- Analityczne myślenie
- Komunikatywność
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania sytuacji konfliktowych
- Sumienność, samodzielność, dokładność
- Dyspozycyjność

Oferujemy

Firma oferuje:

- Zadaniowy charakter pracy – elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
- Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)