Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Samodzielna Księgowa-Kadrowa

Gdańsk

, SZACH-MAT

Samodzielna Księgowa-Kadrowa
Gdańsk

Opis stanowiska

Obowiązki:

- Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
- Bieżąca komunikacja, współpraca z innymi działami firmy.
- Sprawdzanie i kontrolowanie rozrachunków firmy, kontrola obiegu dokumentów,
- Przygotowywanie sprawozdań finansowych (rachunek wyników, bilans, rachunek przepływów pieniężnych).
- Przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT i CIT) oraz sprawozdania DG-1 do GUS,
- Ustalenie wysokości należnego i naliczonego podatku VAT, VAT UE,
- Sporządzenie listy płac, rachunki do umów cywilno-prawnych,
- Sporządzanie deklaracji na potrzeby ZUS, Urzędów skarbowych (PIT-4R),
- Kontrola nad aktami osobowymi, BHP (weryfikacja dokumentów).

Praca w firmie do 50 osób.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, zdolności analityczne i dokładność w wykonywanych zadaniach,
- Minimum 3 letnie doświadczenia w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej i Kadrowej,
- Gruntowna wiedza z zakresu przepisów z zakresu polskich standardów rachunkowości, podatków,
- Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rozliczania podatków UE i spoza UE
- Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
- Samodzielności, punktualność, zaangażowanie, elastyczność.
- Wysoka kultura osobista,
- Znajomość języka angielskiego, (mile widziana)
- Praca na programie Enova

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę,
- Zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy,

Opis dodatkowy