Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Grafik Designer

Szczecin

, beliani

Grafik Designer
Szczecin

Opis stanowiska

Beliani GmbH to międzynarodowa firma handlowa działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce czy Francji. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble zarówno do domu jak i ogrodu.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik kreatywny
Lokalizacja: Szczecin
Województwo: Zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
• projektowanie materiałów promocyjnych i reklamowych od strony kreatywnej i graficznej
• projektowanie i przygotowywanie do druku materiałów
• projektowanie grafiki na potrzeby stron internetowych, newsletterów i innych
• ścisła współpraca z Działem Marketingu

Wymagania

Wymagania:
• wiedza o składzie wielostronicowych katalogów, broszur, ulotek reklamowych, projektowaniu opakowań, znajomość zagadnień DTP;
• biegła znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
• znajomość trendów w projektowaniu na potrzeby mediów
• kreatywność i samodzielność w pracy koncepcyjnej i projektowej
• dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły
• umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość;
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pracę w międzynarodowym środowisku
• ciekawe i wymagające projekty
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• umowę na czas nieokreślony