Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Maków Podhalański
    (34-220)

Praca na stanowisku Serwisant silników spalinowych

Maków Podhalański

, Wibako

Serwisant silników spalinowych

Opis stanowiska

Zadania:
-Weryfikacja oraz naprawa silników spalinowych,
-montaż oraz demontaż silników spalinowych u klientów,
-dokumentowanie wykonywanej pracy, w tym napraw i konserwacji w systemie elektronicznym

Wymagania

-Podstawowa znajomość zagadnień z mechaniki i budowy silników spalinowych
-samodzielność
-posiadanie uprawnień na wózki widłowe
-doświadczenie w serwisowaniu maszyn budowlanych – mile widziane

Oferujemy

-zatrudnienie na umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
-zdobycie doświadczenia na oferowanym stanowisku
-pracę w zgranym i młodym zespole
-profesjonalne narzędzia pracy.