Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Den Haag
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Pracownik produkcji
Den Haag

Opis stanowiska

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w Holandii w firmie logistycznej przy pakowaniu świeżej żywności do kartonowych boxów

Wymagania

-znajomość podstawowa języka angielskiego

-prawo jazdy kat.B

-możliwość wyjazdu własnym samochodem

-dyspozycyjnośc od 2 maja

Oferujemy

- wynagrodzenie 8,80 € brutto/godz

-40 godz tydzień pracy

- pracę  w systemie 3 zmianowym
- opiekę polskiego koordynatora
- zapewniamy mieszkanie