Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Programista giętarki CNC Trumpf

Kielce

, Firma holenderska

Programista giętarki CNC Trumpf
Kielce

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o., poszukuje Programisty giętarki, z doświadczeniem w pracy na giętarkach Trumpf ( sterowanie TrumaBend ) do pracy w Holandii przez firmę holenderską.
Rozpoczęcie projektu: od zaraz
Pracodawca poszukuje stałych pracowników i osoby które się sprawdzą będą mogły pracować na następnych projektach.
Opis projektu: Praca na giętarce CNC Trumpf ( sterowanie TrumaBend ). Praca przy gięciu blach o grubości 2 – 6 mm.

Wymagania

Doświadczenie jako programista giętarki
Doświadczenie w pracy na giętarce CNC Trumpf ze sterownikiem TrumaBend
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Dobra znajomość języka angielskiego
Prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy

Stawka brutto: 14 Euro
Stawka netto przed odliczeniem kosztów mieszkania i ubezpieczenia: 12,87 Euro
Stawka netto po odliczeniu kosztów mieszkania i ubezpieczenia: 10 Euro
Z rozliczenia tygodniowego pracodawca odlicza 21,19 Euro za ubezpieczenie zdrowotne oraz 76,50 Euro za mieszkanie. Po odliczeniach tych opłat tygodniowych, stawka ,,na rękę” wynosi 10 Euro przy 40 godzinach. Tak zwane „pieniądze wakacyjne” są wliczone w stawkę netto.

NADGODZINY:
od poniedziałku do piątku: 8 godzin płatne 100%
od poniedziałku do piątku: dziewiąta i dziesiąta godzina pracy płatna 125%
od poniedziałku do piątku: jedenasta i dwunasta godzina pracy płatna 145%
w soboty: wszystkie godziny przed 14.00 płatne 145%, po godzinie 14.00 płatne 165%.
w niedzielę: wszystkie godziny płatne po 185%
płatny urlop
pieniądze wakacyjne wliczone w stawkę
zwrot za dojazd do pracy według obliczeń Klienta
pieniądze wypłacane są w piątki za poprzedni tydzień. Jeśli pracownik ma konto holenderskie to pieniądze powinny dojść w tym samym dniu ; jeśli ma konto polskie to najpóźniej we wtorek najwcześniej w poniedziałek popołudniu.