Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Operator Maszyn Poligraficznych

Warszawa

, Granna Sp. z o.o.

Operator Maszyn Poligraficznych
Warszawa

Opis stanowiska

Ref. OMP/20.04.16

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn poligraficznych ( sztancujących i kaszerujących)
• odpowiedzialność za czasowe i jakościowe wykonanie zleceń
• odpowiedzialność za wydajność maszyn
• zaangażowanie w bieżącą konserwację i utrzymanie maszyn
• przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BHP

Wymagania

• Minimum pół roku doświadczenia w produkcji
• Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
• Dobrych umiejętności komunikacyjnych
• Zdolności przystosowania się do zmian
• Motywacji wewnętrznej
• Podstawowej umiejętności znajomości komputera
• Dyspozycyjność w pracy dwuzmianowej

Oferujemy

• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Duże wsparcie w okresie wdrożeniowym
• Premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r. poz.1182.