Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku PAKOWACZ/-KA

Opole

, InterKadra sp. z o o.

PAKOWACZ/-KA
Opole

Opis stanowiska

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

PAKOWACZ/-KA – Opole

Numer referencyjny: PAK/OP/NU/08/2015

Obowiązki:
• czynności przy przepakowywaniu produktów (miksowanie w obrębie kartonu kilku rodzajów wyrobu gotowego)
• przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

• dynamika i szybkość w działaniu
• książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)
• wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

• zatrudnienie przez InterKadra Sp. z o.o. w ramach umowy zlecenie u naszego Klienta – Nutricia Zakłady Produkcyjne w Opolu
• pracę w systemie dyspozycyjności (elastyczny grafik)
• możliwość wyrobienia książeczki sanepid na koszt Zleceniodawcy

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.