Branża

  • Prawo

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Prawnik

Bytom

, Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp.j.

Prawnik
Bytom

Opis stanowiska

Kancelaria Prawa Gospodarczego GRAVIS LEGAL GROUP Widera, Sułkowski Sp.j. zatrudni prawnika ze znajomością teoretyczną i praktyczną ustawy Prawo zamówień publicznych, z wyłączeniem obsługi spraw sądowych.

Wymagania

Wymagane doświadczenie w formułowaniu pism w relacjach B2B - min. 2 lata.
Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi inwestycji publicznych.

Oferujemy

- Doskonałe możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
- Dobre warunki pracy oraz wsparcie merytoryczne w trakcie wdrożenia
- Pracę w młodym zespole, zadaniowość, możliwość nawiązywania wielu nowych relacji zawodowych
- Przyjazną atmosferę i stawianie akcentu na jakość efektów pracy
- Możliwość samodzielnego zarządzania priorytetami