Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Kierowca Kat. C

Opole

, Lisowski Sp. Z o.o.

Kierowca Kat. C
Opole

Opis stanowiska

Firma transportowa – poszukuje kandydatów na stanowisku:
Kierowca Kat. C w transporcie międzynarodowym

Wymagania

- udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym
- karta kierowcy
- aktualne badania lekarskie
- zaświadczenie o niekaralności
- nowe prawo jazdy z wpisem 95

Oferujemy

- pracę w transporcie międzynarodowym na solówkach do 12 lub 16 t
- korzystne wynagrodzenie
- trasy na terenie Europy Zachodniej