Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Administrator Linux i Sieci

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Administrator Linux i Sieci
Warszawa

Opis stanowiska

* Bardzo dobra znajomość mysql (replikacja, klastrowanie)
* Znajomość Domeny Windows oraz Microsoft Exchange 2013
* Certyfikat CCNA (lub wyższy)

Wymagania

* 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora
* Dobra znajomość systemu Debian
* Dobra znajomość Exim
* Zaawansowana znajomość serwerów ngnix i apache i protokołu HTTP
* Znajomość rozwiązań haproxy i varnish
* Znajomość narzędzi kontroli wersji (SVN, GIT)
* Praktyczna znajomość protokołu SNMP
* Znajomość Python, Bash
* Zaawansowana znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych VMWare
* Doświadczenie w konfiguracji macierzy
* Umiejętność konfiguracji przełączników Cisco
* Umiejętność konfiguracji urządzeń brzegowych CISCO

Mile widziane:

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
* Pakiet medyczny,
* Udział w ciekawych projektach,
* Możliwości rozwoju zawodowego,
* Pracę w młodym i kreatywnym zespole