Branża

  • Marketing

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Sekretarz redakcji

Katowice

, Elamed Sp.z.o.o Sp.k

Sekretarz redakcji
Katowice

Opis stanowiska

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.
W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w jednej z naszych redakcji na stanowisko:

SEKRETARZ REDAKCJI
Miejsce pracy: Katowice

Czym będziesz się zajmować?
-Przygotowywaniem materiałów redakcyjnych
-Składem czasopisma – będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za współpracę z działem graficznym, pilnowanie terminów, kontakt z autorami
-Pozyskiwaniem nowych autorów
-Współtworzeniem konferencji, seminariów, szkoleń
-Współpracą z partnerami biznesowymi czasopisma – m.in. organizatorami targów, stowarzyszeniami, uczelniami
-Realizacją patronatów medialnych nad wydarzeniami branżowymi
-Aktualizacją treści na stronach internetowych czasopism, a także w social media
-Monitorowaniem informacji branżowych
-Wspieraniem redaktora naczelnego w realizacji planów wydawniczych
-Reprezentowaniem czasopisma i wydawnictwa na zewnątrz

Wymagania

-Podstawowej znajomości warsztatu dziennikarskiego – w kontekście tworzenia i redagowania tekstów, zasad korekty
-Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy
-Komunikatywności, zdolności negocjacyjnych
-Kreatywności
-Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
-Prawa jazdy – warunek konieczny,

Oferujemy

-Pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
-Umowę zlecenie/ o pracę i przejrzysty system wynagradzania
-Możliwość dostosowania godzin pracy do studiów (niepełny wymiar pracy)
-Bardzo dobrą lokalizację – Katowice, Al. Roździeńskiego - naprzeciw Ikei (duży bezpłatny parking, przystanek komunikacji miejskiej tuż obok biura)
-Szkolenia podnoszące kwalifikacje
-Udział w ciekawych przedsięwzięciach branżowych