Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Brzeg Dolny
    (56-122)

Praca na stanowisku Programista

Brzeg Dolny

, PCC Rokita

Opis działalności firmy

PCC Rokita jest jedną z większych spółek chemicznych w Polsce istniejącą na rynku od ponad 65 lat. Przedmiotem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja około 250 produktów, które z powodzeniem wykorzystują inne branże, takie jak: przemysł tworzyw sztucznych, kosmetyczny, budowlany, tekstylny oraz chemia gospodarcza i przemysłowa. W strukturze PCC Rokita wyodrębnione są trzy wyspecjalizowane kompleksy produkcyjne (poliolowy, chlorowy i fosforowy). Każdy z nich posiada własne laboratorium opracowujące dla klientów produkty dostosowane do ich potrzeb oraz weryfikujące jakość. Każdy z kompleksów posiada w swojej ofercie takie produkty, w których jest liderem lub wręcz jedynym producentem na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. PCC Rokita wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PCC działającej w skali międzynarodowej pod kierownictwem firmy PCC SE z siedzibą w Duisburgu, Niemcy. Grupa PCC specjalizuje się w trzech branżach, tj. Chemii, Energii i Transportu. Swoją działalność prowadzi w 16 krajach, 32 różnych lokalizacjach, zatrudniając dziś około 2,8 tys. pracowników.

Programista
Brzeg Dolny

Opis stanowiska

PCC IT S.A. to zespół specjalistów różnych dziedzin informatyki oraz telekomunikacji. PCC IT S.A. dostarcza rozwiązania dla wszystkich obszarów procesu przemysłowego oraz administracji. Klientami firmy są zarówno firmy z Grupy PCC, jak też firmy zewnętrzne. Nasze portfolio obejmuje szerokie spektrum obszarów informatyki oraz telekomunikacji. W związku z rozwojem spółki oraz nowymi zadaniami poszukujemy zaangażowanych osób na stanowisko:

Programista

Nr ref. PGR/IT/2014
Miejsce pracy: Brzeg Dolny

Obszary odpowiedzialności:

  • rozwój oprogramowania na platformie JAVA SE lub/i J2EE
  • analiza wymagań funkcjonalnych w ramach projektu
  • projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych
  • przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • wdrażanie i rozwój nowych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań

Wymagania

  • min. 3–letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu
    w języku Java.
  • znajomość Spring, Hibernate, XML, HTML, CSS, Javascript, JQuery, SQL
  • znajomość wzorców projektowych, doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji webowych
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność oraz umiejętność efektywnej komunikacji

Mile widziane:

  • znajomość technologii .NET (VB.NET i/lub C#, .NET Framework 3.0 i wyżej) w stopniu pozwalającym na samodzielne tworzenie prostych aplikacji stacjonarnych webowych
  • znajomość Visual Studio 2010
  • dobra znajomość MSSQL i teorii relacyjnych baz danych
  • umiejętność projektowania i administrowania bazami danych
  • przynajmniej podstawowa znajomość: technologii SQL Server 2008, VBA, PHP
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w stale rozwijającym się środowisku przy użyciu nowoczesnych narzędzi teleinformatycznych
  • udział w ciekawych projektach informatycznych
  • stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.