Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Sztum
    (82-400)

Praca na stanowisku PROGRAMISTA

Opis działalności firmy

Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Zajmuje się produkcją wodomierzy od podstaw na bardzo szeroką skalę.Produkuje zarówno wodomierze domowe jak i przemysłowe oraz wodomierze ze zdalnym odcztem radiowym. Na pierwszym miejscu stawia na dokładność pomiaru, wytrzymałość i bezawaryjność produkowanych przyrządów pomiarowych.

PROGRAMISTA
Cała Polska

Opis stanowiska

- współpraca z działem badan i rozwoju

- programowanie mikrokontrolerów

- modyfikowanie już istniejacych programów i aplikacji

- realizacja nowych projektów

- testowanie oprogramowania

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - kierunek informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewny

- umiejętność programowania w C

- doświadczenie

- umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole

Mile widziane:

- umiejętność programowania w C#, Java

- znajomość ukladów radiowych na pasmo ISM

Oferujemy

- umowa o pracę na pełen etat

- praca od pon. do pt. od 7.00 - 15.00

-możliwość realizacji inowacyjnych projektów

- wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą