Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Sztum
    (82-400)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Opis działalności firmy

Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat. Zajmuje się produkcją wodomierzy od podstaw na bardzo szeroką skalę.Produkuje zarówno wodomierze domowe jak i przemysłowe oraz wodomierze ze zdalnym odcztem radiowym. Na pierwszym miejscu stawia na dokładność pomiaru, wytrzymałość i bezawaryjność produkowanych przyrządów pomiarowych.

Przedstawiciel Handlowy
Cała Polska

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów

- sprzedaż wodomierzy

- podtrzymywaniem współpracy z klientem

Wymagania

- wykształcenie min. średnie

- prawo jazdy kat. B

- znajomość pracy na komputerze, pakietu MS Office

- mile widziane doświadczenie handlowe

- łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- wysoki poziom zaangażowania

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja

- możliwość rozwoju zawodowego