Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Psycholog/Terapeuta Uzależnień

Kielce

, forum55

Psycholog/Terapeuta Uzależnień
Kielce

Opis stanowiska

Prywatny Ośrodek Terapeutyczny przyjmie do pracy specjalistów terapii uzależnień oraz psychologów do prowadzenia grupy terapeutycznej w zakresie uzależnień i terapii indywidualnej z pacjentami. Ośrodek znajduje się 15km od Kielc.
Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres
e-mail: forum55@wp.pl

Wymagania

wymagania konieczne:
- wykształcenie wyższe (dyplom psychologa, socjologa lub pedagoga resocjalizacji)
- certyfikat terapeuty uzależnień (wydany przez PARPA lub Biuro do Spraw Narkomanii)
- umiejętności pracy z grupą i pacjentem indywidualnym
- doświadczenia w pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
mile widziane:
- doświadczenie zawodowe w pracy z osobami uzależnionymi
- certyfikat psychoterapeuty wydany przez jedną z uznawanych szkół terapeutycznych (lub w trakcie certyfikacji)
- dodatkowe doświadczenia również w innych obszarach (praca z młodzieżą, praca psychoterapeutyczna z pacjentami z diagnozą nerwicy, depresji, zaburzeń osobowości, praca z rodziną)
- znajomość metod warsztatowych i treningowych potrzebnych do prowadzenia treningów interpersonalnych, treningów umiejętności społecznych i rozwoju osobistego, treningów asertywności, radzenia sobie ze stresem.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- elastyczny czas pracy (możliwość dostosowania grafiku pracy do możliwości terapeuty)

Prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Ośrodek zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Kandydaci spełniający nasze oczekiwania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.