Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior Java Developer

Warszawa

, TeamQuest Sp. z o.o.

Senior Java Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* budowaniem reużywalnych komponentów, wysokiej jakości, stanowiących podstawę do pracy dla reszty zespołu
* projektowaniem architektury rozwiązań nowo tworzonych systemów
* poszukiwaniem, rekomendowaniem i realizacją nowych rozwiązań.

Wymagania

* min. 3 letniego doświadczenia w pracy w projektach opartych o Java, Spring, JPA
* praktycznej znajomości tworzenia czystego kodu
* znajomości popularnych bibliotek i frameworków, m.in. Maven, Hibernate, JUnit
* dobrej znajomość języka SQL
* znajomości koncepcji code review.

Mile widziane:
* doświadczenia w pracy z metodykami zwinnymi (Agile)
* doświadczenia w pracy z rozwiązaniami CI
* doświadczenia w pracy z wykorzystaniem TDD, DDD, BD

Oferujemy

* będziesz pracować w stabilnej firmie z 10 letnim doświadczeniem
* będziesz mieć duże możliwości poszerzania swoich kwalifikacji
* mamy różne możliwości zatrudnienia - w tym umowę o pracę
* doceniamy pracowników finansowo - zarobki są adekwatne do poziomu umiejętności
* jest u nas świetna, przyjacielska atmosfera - wszyscy się po prostu lubimy
* szef ma zawsze "otwarte drzwi" i chętnie pomoże radą - skracamy dystans
* mamy smaczne i zdrowe śniadania firmowe
* wspólne wyjścia, aktywności sportowe czy wyjazdy integracyjne - nie tylko pracą się żyje.