Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku TeamQuest Sp. z o.o.

Kraków

, PHP Developer - WordPress

TeamQuest Sp. z o.o.
Kraków

Opis stanowiska

* Wdrażanie gotowego HTML'a w WordPressa
* Modyfikowanie WordPressa
* Tworzenie własnych proste oraz zaawansowanych pluginów

Wymagania

* min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, lub udokumentowane przykłady stworzonych szablonów na WordPressie, napisanych pluginów
* Dogłębnej znajomości WordPressa - tworzenie szablonów, pluginów
* Dobrej znajomości PHP
* Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Niecodzienne wyzwania
* Pracę niemal wyłącznie przy zagranicznych projektach
* Możliwości poszerzania kompetencji
* Możliwa częściowa praca zdalna
* Kartę Multisport oraz pakiet Enel-Med