Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Doradca klienta

Rzeszów

, mBank

Doradca klienta
Rzeszów

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Klienta
Miejsce pracy: Rzeszów - mKiosk mBanku SA

Nasz Doradca jest odpowiedzialny za:
-Aktywne pozyskiwanie i obsługę Klientów mBanku
-Realizację planów sprzedażowych i aktywizację działań wspomagających sprzedaż
-Oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych zgodnie z potrzebami Klientów
-Dbanie o wysoki poziom jakości obsługi Klientów
-Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Od potencjalnego Kandydata oczekujemy:
-Wykształcenia minimum średniego lub w trakcie studiów
-Samodzielności i motywacji do pracy
-Otwartości, komunikatywności i umiejętności pracy
w zespole
-Inicjowania i kreatywności w podejmowaniu działań wspomagających sprzedaż
-Pewności siebie
-Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy

-Ciekawą pracę w młodym i profesjonalnym zespole
-Elastyczny czas pracy dopasowany do zajęć na uczelni
-Zdobycie unikalnego doświadczenia i wiedzy w bankowości zgodnie ze standardami mBanku
-Pracę w nowoczesnym środowisku biznesowym
-Atrakcyjny system wynagrodzeniowy oraz bonusy pozapłacowe w postaci karty Multisport