Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Spedytor międzynarodowy drogowy

Katowice

, Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR

Spedytor międzynarodowy drogowy
Katowice

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej OSCAR dla swojego Klienta - dużej firmy transportowej poszukuje osoby na stanowisko Spedytor Międzynarodowy Drogowy

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:
• Organizacja transportu w relacjach międzynarodowych
• Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
• Stała współpraca z firmami przewozowymi
• Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
• Budowanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami i podwykonawcami w tym pozyskiwanie nowych kontrahentów
• Prowadzenie ewidencji zleceń
• Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata) – WARUNEK KONIECZNY
• Doskonała znajomość języka angielskiego, znajomość kolejnego języka będzie dodatkowym atutem
• Dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Samodzielność
• Znajomość branży TSL
• Zdolności interpersonalne, asertywność
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmi

Do CV należy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz.883).”