Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Inżynier sprzedaży

Katowice

, Etif Polska

Inżynier sprzedaży
Katowice

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta firmy zajmującej się budową linii technologicznych, maszyn i urządzeń, której obszarem szczególnych zainteresowań jest automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
Polska Południowa (Katowice lub Kraków)

Opis stanowiska:
Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów i usług firmy,
Sprzedaż rozwiązań robotyki i automatyzacji linii technologicznych,
Identyfikację potrzeb i obsługę klientów,
Przygotowywanie ofert dla klientów,
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w podległym rejonie,
Negocjacje handlowe,
Realizację planu sprzedaży,
Analizę zapytań ofertowych,
Nadzór nad wyznaczoną grupą klientów
Analizy rynkowe

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane automatyka, Mechaniki, Robotyki, Budowy Maszyn
Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku preferowane w sprzedaży maszyn budowanych na indywidualne zamówienie klienta ,
Dobra znajomość rozwiązań z zakresu robotyki, automatyzacji linii produkcyjnych ,
Prawo jazdy kat. B,
Doświadczenie sprzedaży, prowadzeniu rozmów handlowych, prezentacji produktowych oraz prezentacji usług ,
Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
Gotowość do pracy w trybie home office,
Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami, wysoka kultura osobista,

Oferujemy

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
Dobre warunki pracy,
Elastyczne godziny pracy (praca zdalna),
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (wynagrodzenie składające się z części stałej oraz części prowizyjnej od sprzedaży),
Możliwości rozwoju,
Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)