Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Firma handlowo - usługowa

Toruń

, TSG

Firma handlowo - usługowa
Toruń

Opis stanowiska

Firma warszawska z oddziałem w Toruniu, współpracująca z branżą energetyczną, prowadzi rekrutację do Działu Obsługi Klienta:
- DZIAŁ HANDLOWY : konsultant / przedstawiciel handlowy (doświadczenie nie wymagane)
- doradca klienta ( doświadczenie nie wymagane)
- DZIAŁ ADMINISTRACYJNY: pracownik biurowy ( doświadczenie nie wymagane)

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego projektu firmy energetycznej, z którą współpracujemy oraz ze względu na specjalny program wsparcia - szkoleniowy(dla osób w młodym wieku/bez doświadczenia ) występujący w firmie, a także duże zapotrzebowanie kadrowe, doświadczenia nie wymagane. Praca również dla osób uczących się w trybie zaocznym. Praca na stałe, od zaraz.

Zadania:
- Rozbudowa bazy klientów
- Przedłużanie współpracy z obecnymi klientami
- Realizowanie targetów
- Raportowanie
- Prowadzenie korespondencji

Wymagania

- Komunikatywność
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Obsługa Programu MS Office
- Dyspozycyjność
- Ambitność

Oferujemy

- Niezbędne narzędzia do pracy
- Szeroki zakres bezpłatnych szkoleń
- Pracę w miłym ,dynamicznym, młodym zespole
- System rozwoju zawodowego.
- Motywacyjny system wynagrodzeń.
- Podnoszenie własnych kwalifikacji