Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Kierowcy kat. CE

Opole

, ndn Pernonalvermittlung

Kierowcy kat. CE
Opole

Opis stanowiska

Lubiacym wyzwania, odpowiedzialnym kierowcow firma niemiecka proponuje:
nowoczesny sprzet: ciagniki siodlowe, Megatrailer, Wechselbruecke
interesujace tury na terenie Niemiec - zwykle tygodniowe z dwoma weekendami pracujacymi
punktualnie wyplacane wynagrodzenie od 2000 € brutto plus nadgodziny plus diety (24) plus dodatki specjalne za weekendy
dobry klimat pracy

Wymagania

prawo jazdy kat. CE z wpisem 95
oraz zaleznie od pojazdu:
BDF - systemy zmienne - ADR
ciagnik siodlowy z naczepa - HDS + wozek widlowy
Megatrailer - niezbedne doswiadczenie
Znajomosc j.niemieckiego - komunikatywna dobra
Mile widziana znajomosc angielskiego

Oferujemy

Kierowcom ze slabsza znajomoscia niemieckiego oferujemy prace z polsko-jezycznym dyspozytorem - transport czesci samochodowych - kilka lokalizacji na terenie Niemiec - szczegoly od srody 28 kwietnia na naszej stronie - prosimy o mail w przypadku zainteresowania, przeslemy informacje.