Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Kielce
    (25-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Kielce

, MetLife. Globalny Lider na rynku Finansowym, Kapitałowym.

Doradca Klienta
Kielce

Opis stanowiska

MetLife to globalny Lider na rynku
Finansowym, Kapitałowym,
Ubezpieczeniowym.

Dyrektor Oddziału zaprasza do współpracy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko: DORADCY KLIENTA

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: DK/04/16

Jako Doradca będziesz:
- dostosowywał ofertę produktową do indywidualnych potrzeb Klienta,
- aktywnie nawiązywał nowe kontakty z Klientami,
- osiągał cele sprzedażowe,
- rozwijał swoją karierę zawodową.

Wymagania

- wykształceniem średnim,
- min. pół rocznym doświadczeniem w handlu,
- chęcią rozwoju,
- ambicją i zaangażowaniem w realizację celów.

Oferujemy

- współpracę z międzynarodową firmą o silnej pozycji na rynku,
- zarobki od 1000 – 5000 zł/miesięcznie,
- szkolenia z technik sprzedaży,
- elastyczny czas pracy – możliwość łączenia pracy z innymi aktywnościami,
- niezależność i samodzielność w działaniu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”