Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Pruszcz Gdański
    (80-900)

Praca na stanowisku Praca na sklepie

Pruszcz Gdański

, Grupa Progres

Praca na sklepie

Opis stanowiska

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 19 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Personel pomocniczy (praca na sklepie)
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: WT/04/2016

Obowiązki:
• Wykładanie towaru na półki
• Drobne prace porządkowe

Wymagania

• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie
• Odpowiedzialność
• Mile widziana książeczka SANEPID-u

Oferujemy

• Atrakcyjną stawkę godzinową
• Umowę o prace tymczasową

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."