Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku informatyk

Kostrzyn nad Odrą

, Randstad Polska Sp. zo.o.

informatyk

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej w Kostrzynie nad Odrą, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

informatyk

Zakres obowiązków:
• udzielanie wsparcia oraz rozwiązywanie bieżących problemów
• użytkowników systemów informatycznych
• diagnoza problemów sprzętowych i usuwanie drobnych usterek
• konserwacja i konfiguracja sprzętu komputerowego
• instalacja i aktualizacja oprogramowania
• administrowanie siecią MS Windows w podstawowym zakresie
• archiwizacja danych
• prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania
oraz okresowe inwentaryzacje

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe
roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale IT
dobra znajomość j. angielskiego –WARUNEK KONIECZNY
otwartości, cierpliwości oraz komunikatywności
chęć rozwoju
mobilność i dyspozycyjność

Oferujemy

umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
możliwość rozwoju w renomowanej firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\\\"