Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Manager/ka Klubu

Gdańsk

, Biuro Rekrutacji

Manager/ka Klubu
Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatek na stanowisko Kierowniczki lokalu gastronomicznego :

Główne obszary odpowiedzialności:
- zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez lokal,
- maksymalizowanie przychodów i zwiększanie rentowności lokalu,
- identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający najwyższą satysfakcję gości,
- koordynacja i organizacja pracy pracowników oraz rozliczanie ich z powierzonych zadań,
- prowadzenie szkoleń dla nowo zatrudnionych pracowników oraz weryfikacja zgłaszanych aplikacji.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć rozwoju osobowościowego( wykształcenie gastronomiczne mile widziane)
- dobra znajomość języka angielskiego,
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem,
- zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
- zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- znajomość systemu HACCP będzie dodatkowym atutem,
- znajomość programów MS Office oraz MICROS,
- zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu, dyspozycyjność

Oferujemy

- profesjonalne szkolenia podnoszące Twoje umiejętności zawodowe oraz rozwój osobisty
- umowę w raz ze wszystkimi jej profitami, kartę sportową
- doceniamy premią za wyniki w pracy
- stabilne zatrudnienie