Branża

  • Fryzjerstwo / Kosmetyka

Lokalizacje

  • Władysławowo
    (06-406)

Praca na stanowisku Primavera SPA zatrudni Recepcjonistkę SPA

Władysławowo

, Primavera Conference & SPA

Primavera SPA zatrudni Recepcjonistkę SPA

Opis stanowiska

• bezpośredni kontakt z klientem
• sprzedaż usług
• wstępne doradztwo i konsulting usług kosmetycznych i zabiegów medycyny estetycznej

Wymagania

• wykształcenie min. średnie
• znajomość zagadnień i branży kosmetycznej, kosmetologicznej oraz medycyny estetycznej będzie atutem
• znajomość języka angielskiego
• znajomość obsługi komputera
• pozytywny stosunek do ludzi
• znajomość technik aktywnej sprzedaży

Oferujemy

Stabilną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwością rozwoju oraz szkoleń na sprzęcie wysokiej klasy. Pracę w Primavera Conference & SPA w Jastrzębiej Górze.