Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Częstochowa
    (42-200)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Telefoniczny doradca klienta

Częstochowa

, LeasingTeam

Telefoniczny doradca klienta
Częstochowa

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
• telefoniczna sprzedaż produktów jednej z największych sieci telefonii komórkowej,
• nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
• informowanie o aktualnych promocjach i ofercie

Wymagania

• komunikatywności,
• chęci podjęcia długotrwałej współpracy,
• dyspozycyjności do pracy w godz.: 8-16,
• umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy,
• zaangażowania i pozytywnego nastawienia,
• doświadczenie NIE jest wymagane.

Oferujemy

• pracę w renomowanej, rozwijającej się firmie
• elastyczny grafik
• wynagrodzenie godzinowe oraz atrakcyjny system premiowy
• szkolenia wdrażające i rozwijające,
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• chillout room - pokój relaksu
• pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).”