Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Junior Product Manager - branża ZABAWKI lub RTV

Kraków

, Satysfakcja

Junior Product Manager - branża ZABAWKI lub RTV
Kraków

Opis stanowiska

Jeśli szukasz zajęcia, które pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania, to spróbuj swoich sił w naszej firmie! W gronie naszych pracowników spotkasz młodych ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy każdego dnia stają przed nowymi wyzwaniami i zdobywają cenne doświadczenie.
Jesteśmy młodą firmą w branży e-commerce. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży IT, RTV, AGD. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy horyzonty działania, dlatego też poszukujemy kolejnych osób, które swoją pracą i entuzjazmem przyczynią się do rozwoju firmy. Będąc częścią naszego zespołu, możesz liczyć na wsparcie i pomoc innych pracowników i przekonać się, że poza interesującą pracą, czekają na Ciebie także fantastyczni ludzie i niemalże rodzinna atmosfera. Choć naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, to równie mocno stawiamy na satysfakcję z pracy w naszym zespole. Jeśli chcesz do nas dołączyć i czerpać przyjemność z pracy, wyślij do nas swoje zgłoszenie – być może czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Junior Product Manager RTV lub ZABAWKI
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
realizacja strategii marketingowej podległej kategorii, zarządzanie i rozliczanie budżetów sprzedażowych i marketingowych, współorganizacja akcji promocyjnych (mailingi, reklamy),
budowanie i utrzymywanie relacji z producentami oraz dystrybutorami sprzętu, przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych,
określanie właściwego poziomu zapasów oraz ustalanie aktualnego zapotrzebowania na produkty zgodnie z zamówieniami klientów i potrzebami firmy,
realizacja planów sprzedażowych, zarządzanie marżowością produktów oraz zapasem magazynowym podległej kategorii,
śledzenie i identyfikację trendów rynkowych oraz konsumenckich, monitoring konkurencji,

Wymagania

doświadczenia w obszarze sprzedaży albo zakupów oraz negocjacji (znajomość branży RTV będzie dodatkowym atutem),
mile widziane doświadczenie w obszarze sprzedaży internetowej, znajomość mechanizmów działania sklepu internetowego oraz uwarunkowań handlu internetowego,
zdolności analitycznego myślenia, samodzielności, inicjatywy, zaangażowania, determinacji w działania,
komunikatywność, asertywność,
umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

udział w tworzeniu nowej marki na polskim rynku sprzedaży internetowej,
interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."