Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Koordynatorka ds. promocji

Toruń

, Agencja Rozwoju Osobistego sp. z o. o.

Koordynatorka ds. promocji
Toruń

Opis stanowiska

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalista do spraw promocji.

Obowiązki:

- zarządzanie zespołem (20/25 osób)
- przydzielanie zadań podwładnym
- kontrola i szkolenie nowych pracowników
- motywowanie podwładnych
- wykonywanie raportów i rozliczeń
- współpraca z kierownictwem innych działów

Wymagania

- dyspozycyjność
- chęć do pracy na cały etat
- j.angielski w stopniu podstawowym
- podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office
- umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
- znajomość urządzeń biurowych

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki adekwatne do wykonywanej pracy
- stabilne zatrudnienie (umowa i ubezpieczenie)
- możliwość rozwoju

Na CV proszę o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr.133 poz.883)”.